BAYİLİKLERİMİZ

toystory rat up walle walle

 ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA


 •  

  Apar Otomasyon Elektrik, Elektronik, Makine Sanayi Ltd. Şti. 1998 yılında TÜRKİYE endüstrisinin otomasyon teknolojilerinden yarar sağlayabilecekleri alt yapıları oluşturabilmek amacı ile kuruldu. Elektrik ve elektronik sektöründe uzun yıllar çalışmış tecrübeli kurucu kadrosu ile yola çıkan APAR OTOMASYON, sektöründeki tüm faaliyetlerini APAR markası altında tanıtmaktadır.

  Otomasyon ve seri üretimin ürettiğini satabilmek ve ayakta kalabilmek için ana koşut olduğu günümüz endüstrisinde, giderek artan iş gücü maaliyetleri, sınır tanımayan küresel ticaret anlayışı, esnek ve hızlı üretim yöntemlerini kaçınılmaz kılmıştır. Bu alanda destekleyici unsurlardan en önemlisi endüstriyel otomasyon teknolojileri ve özellikle alıgılama teknolojilerinden yararlanmaktadır. Bu nedenle satışını yaptığımız ürünlerin kalite ve güvenilirlikte olmasının yanı sıra, hızlı teslimat, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimizin partneri olmaya hazırız.

  Tüm kuruluşlarımızın üreitmine katkıda bulunacağına inandığımız ürünleri ve sizin temininde güçlük çektiğiniz veya teknik danışmanlık gerektiren her türlü teknik malzamayi en uygun fiyat ve kalite garantisi ile Apar Otomasyon olarak sağlayabiliriz.

  Vizyonumuz: Bölgemiz endüstrisinin otomasyon teknolojilerinden yararlanma sürescinde lider olmak.

  Misyonumuz: Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle en kısa zamanda ve etkin çözümleri sunmak.

  Kalite Politikamız: Profesyonel, sürekli gelişen, müşteri odakli ve rekabetçi bir hizmet anlayışı.